Przekaż 1%

Plan dnia

Zdrowo jemy

Bip

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/dd_rocketkids_28/functions.php on line 202

Ważny Komunikat

Szanowni Państwo

Od piątku nastąpiła zmiana w Rozporządzeniu dotyczącym zapisów dzieci na okres od 29 marca do 9 kwietnia. Poszerzono krąg osób, którym przedszkole powinno zapewnić opiekę stacjonarną. Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami i jeśli Państwo spełniają kryteria proszę o zgłoszenie dziecka do jutra /niedziela/ do godziny 16:00. Wypełniony wniosek, który przesyłam w załączniku należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ta informacja nie dotyczy dzieci, które już zostały zgłoszone w piątek /6 osób przyjętych/. Sytuacja jest rozwojowa i zależna od decyzji rządowych. Śledzę na bieżąco komunikaty i będę Państwa informować za pośrednictwem iprzedszkola. Uprzejmie proszę czytać powiadomienia.

Grażyna Jankowska

Dyrektor Przedszkola nr 131