20 maja w naszym przedszkolu odkrywaliśmy tajemnice pasiastych mieszkańców łąk.
Podczas radosnych zajęć dzieci dowiedziały się, jak wielki wpływ na całą przyrodę oraz zawartość naszych talerzy mają te pożyteczne stworzenia. Nasi podopieczni z zachwytem podglądali życie w ulu, a potem sami wcielili się w rolę pracowitych owadów podczas wesołych gier ruchowych. Dopełnieniem tego dnia były twórcze warsztaty plastyczne, podczas których powstały piękne, kolorowe prace.
Ta wyjątkowa lekcja ekologii z pewnością zaszczepiła w dzieciach duży szacunek do natury.