• Przedszkole usytuowane jest na osiedlu Przyjaźni 117 z dala od ruchliwych ulic.
  • Znajduje się w wolnostojącym budynku o powierzchni użytkowej 625m2 otoczonym ogrodem – 4897m2 z ekologicznym sprzętem rekreacyjno-ruchowym.
  • W budynku znajduje się 5 sal zajęć z własnymi łazienkami, przestronna szatnia, kuchnia, pomieszczenia biurowe i gospodarcze.
  • Sale zabaw są bogato wyposażone w zabawki, sprzęt sportowy i środki dydaktyczne, dostosowane do wieku dzieci.
  • Przedszkole jest czynne w godzinach 6:00 – 17:00.
  • Zapewniamy trzy posiłki w ciągu dnia przygotowywane w naszej kuchni. Przestrzegamy diet zalecanych dzieciom.

I śniadanie – 8:30, II śniadanie – 11:30, obiad: 13:30.

Napoje: soki i woda dostępne na życzenie dzieci.

• Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat, do pięciu grup wiekowych:

gr. I. Maleństwa, gr. II: Pszczółki, gr. III: Króliczki, gr. IV: Tygryski, gr. V: Przyjaciele Stumilowego Lasu.

• Nad bezpieczeństwem obiektu czuwa Biuro Ochrony Osób i Mienia „Renoma”.
  • Kadrę pedagogiczną stanowi zespół 10 nauczycielek, specjalistów wychowania przedszkolnego.
  • Przedszkole współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 5:

ul. Nowowiejskiego 29, Poznań, tel. 61 852 20 62, email sekretariat: ppp5.poznan@wp.pl